Kral

Müzik ve Ses Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 7,8 MB
  • Sürüm 2.4.3
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici Doğuş Yayın Grubu
Kral, sonsuz müzik dinleme eğlencesi yaşayacağınız oldukça kaliteli bir radyo uygulamasıdır.

En sevdiğiniz radyolarını canlı dinleyebileceğiniz, televizyonlarını canlı izleyebileceğiniz, program tekrarlarına ulaşabileceğiniz, en güncel pop Listelerini inceleyebileceğiniz ve Kral dünyasında olan birçok detaya kolayca ulaşabileceğiniz Kral mobil uygulamasını Android  cep telefonunuza ücretsiz olarak indirerek kullanabilirsiniz. 

Cep telefonunuzda ya da tabletinizde Kral dünyasını takip edebileceğiniz bu muhteşem mobil uygulamada yer almak sizi oldukça keyiflendirecektir. Radyonuza WhatsApp uygulamanız ile direk ulaşabilirsiniz. Player üzerinde mesaj gönder butonuna tıklayarak WhatsApp numaramızı telefonuna kaydedebilirsiniz. Müzik dinleme keyfi Kral dünyası ile sizlere sunuluyor. En popüler radyo programlarını Kral uygulaması üzerinden sorunsuz bir şekilde dinleyebilirsiniz. 

Uygulama geliştirilirken; uyuya kalabileceğiniz ihtimalini göz önünde bulundurulmuş olup uygulama içerisine uyku modu eklenmiştir. Zamanlayıcıyı ayarlayarak o an dinlediğin radyonun istediğiniz zaman kapanmasını sağlayabilirsiniz. Bununla birlikte uyandırma modunu kullanabilirsiniz. 

İstediğin saatte en sevdiğiniz radyonun müzikleriyle uyanmak için player ekranında yer alan uyandırma saatini ayarlamanız yeterli olacaktır. Kesintisiz radyo dinleme deneyimi için için bir çok müzik uygulamasını denemenize gerek yoktur. Kral uygulaması tüm isteklerinizi karşılayacak özelliklere sahip kaliteli bir müzik uygulamasıdır. 

Kral indir